Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Accurett

YÜZEYSEL CİLT KUSURLARINA MÜKKEMMEL ÇÖZÜM!

ACCURET NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

Accurett hızlı, efektif, güvenli bir kriyoterapi yöntemidir ve cilt lekelerini gidermek için önerilen son teknoloji bir çözümdür. Uygulamalar her bir leke için 2 ila 10 saniye arasında sürer, böylece hızlı bir çözüm sunar.

Accurett yüksek basınç altında uzmanın daha hassas çalışabilmesini sağlayan ince C02 gazı püskürtür. Bu gaz hücreler arası sıvıyı dondurarak, buz ve kristal parçaları oluşturur böylece hücre bağlantısını kopararak hücre yapısını bozar ve lekeli dokuyu yok eder.

Sağlıklı hücreye hiçbir şekilde zarar verilmez bunun yanında son derecede pratik ve hatasız çalışır; Accurett ile et beni, yağ bezeleri, yaşlanma lekelerine güzellik salonunuzda çözüm bulabilirsiniz.

Yaşlanma lekeleri ve güneş yada çevresel etkenlere bağlı pigment lekeleri estetik uygulamaların hemen hemen hepsinde karşılaşılan sorunlardır. ACCURETT ile bu tarz cilt sorunlarına kalıcı çözümler sunabilirsiniz. Bu metod, dondurarak hücre yenilenmesi sağlayan kanıtlanmış bir tekniktir. Hiperpigmente hücre katmanları nokta atışı ile kesin tedavi edilir.

Uygulama sadece saniyeler sürer.

HİÇBİR RAHATSIZLIK YARATMIYOR!

 • Tedavi sadece birkaç saniye sürer!
  • Kesik yok, kanama yok, enfeksiyon riski yok.
  • Donma soğuğu ile analjezik etkisi sağlanır.
  • Güvenli kullanım sağlar.
  • Mükemmel Sonuçlar yaratır!

NASIL ÇALIŞIR?

 • Accurett cilt lekeleri için etkinliği kanıtlanmış, altın standart olarak kabul edilen bir uygulamadır. Hücrelerarası sıvıyı dondurup sağlıksız hücre yapısını yok ederek dokuyu tedavi eder. Direk olarak cilt lekesini dondurmak üzere uygulanır ve istenmeyen dokuyu en etkili şekilde yok eder.
 • Hiçbir ön hazırlık gerektirmez. Uygulama her leke için sadece 2-5 saniye kadar sürer. Daha geniş alanlar için lekeli bölgenin tamamına dairesel ya da çapraz hareketler ile uygulanır.
 • Uygulamadan hemen sonra yara şeklinde bir kabuk oluşur, yaklaşık 15 gün içerisinde düşecek olan bu yara kabuğunun altından oluşan yeni cilt yüzeyinin oluşumu ile tedavi tamamlanır.

UYGULAMA ŞEKLİ:

1- Dondurma
Aplikatör lekenin üzerine tutulur ve dairesel hareketlerle uygulanır. Bu işlem lekenin büyüklüğüne ve derinliğine bağlı olarak 2-10 saniye sürer.

2- Çözdürme
İlk dondurma aşamasından sonra, yaklaşık 15 saniye doku çözdürülür.

3- Tekrar Dondurma
İkinci dondurma aşaması ilk aşama sonunda değerlendirilebilir. Doku bir önceki dondurma aşamasına göre daha hızlı donar.

Hangi Tedavileri Gerçekleştirebilirsiniz?

 • Et beni
  • Çiller
  • Yaşlılık Lekeleri
  • Yağ Bezeleri
  • Küçük Siğiller

Çözüm ELİNİZİN ALTINDA

Kibar, ergonomik dizaynı ile Accurett size mükemmel sonuçlar sunar.

Kliniğinizde en iyi estetik sonuçları elde etmeniz için son teknoloji Accurett, kliniğinizin ve hastalarınızın vazgeçilmezi olacak!

Accurett’in herhangi bir yan etkisi var mı?

Kriyoterapi oldukça düşük riskli bir uygulamadır. Herhangi bir endişenizi bizlere danışarak hastalarınıza açıklayabilirsiniz.

Accurett uygulamaları ne kadar sürer?

Bakım süresi yüzey alanının genişliğine ve derinliğine bağlı olarak değişir. Bölgenin derinliğinin muayene sonucu belirlenmesi ile, uzman 2-15 saniye arasında uygulama süresini belirler.