Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hyper Pulse

Hyper Pulse; Buz Epilasyon ve güzellik ünitesidir. Cilt Gençleştirme, Ameliyatsız 3D yüz şekillendirme, akne onarımı, pigmentasyon onarımı, vasküler onarım ve tırnak mantarı işlemlerinde tek seansta dahi gözle görülür profesyonel uygulamalar yapmanızı sağlar.

 • Saniyede 5 atış ile kıl kökünü 105 dereceye kadar ısıtarak kıl kökü hücresini yok eder.
 • Her cilt rengi ve kıl tipinde hiç acı hissettirmeyen üstün teknolojiye sahiptir.
 • 7,5 cm2 geniş başlığı sayesinde tek sefer geçişli ütüleme sistemi ile ultra hızlı epilasyon: Tüm vücut sadece 20 dakika!
 • Işık atım sıklığı fark etmeksizin işlem boyunca güçlü soğutma teknolojisi sayesinde acı hissini yok eder.
 • Bronz/beyaz ve esmer tenlerde, sarı/kızıl ve kumral tüm kıllarda kullanılabilir.

HYPER PULSE’U TERCİH ETMENİZ İÇİN 4 NEDEN

 • Epilasyon süresini 1/5 azaltarak personel giderini en aza indirir.
 • 20 dk’da biten tüm vücut işlemi ile kazancınızı 5’e katlar.
 • Tek cihaz ile leke, akne, mantar ve vasküler tedavi gibi cilt sorunlarına da kesin sonuçlar yaratır.
 • Dünyadaki en büyük lazer üreticisi; İsrail yapımı HYPER PULSE modüler yapısı ile arıza çıkarmaz ve uygun fiyatlı başlık değişim garantisi verir.

İlk yılında kullanan tüm salonlardan ve müşterilerden gelen %100 memnuniyet ile Hyper Pulse sizin de vazgeçilmeziniz olacak.

Sorularla Hyper Pulse Buz Epilasyon

Hyper Pulse Buz Epilasyonun diğer epilasyon sistemlerinden farkı nedir?

Hyper Pulse Buz Epilasyon diğer epilasyon sistemlerine göre ultra hızlı, ultra acısız ve ultra etkilidir.

Hyper Pulse Buz Epilasyon bir seansı kaç dakika sürer?

7,5 ve 5cmlik başlıkları ve 3 aşamalı tarama yöntemi sayesinde çalışma alanı oldukça geniş olan Hyper Pulse ile 20dk gibi çok kısa bir sürede neredeyse tüm vücut epilasyonu tamamlanır.

Hyper Pulse Buz Epilasyon acıtır mı?

Hyper Pulse’un gelişmiş patentli buz başlığı sayesinde cilt uygulama öncesi hızlı bir şekilde soğutulur böylece uygulama sırasında sıfır acı hissedilir.

Hyper Pulse Buz Epilasyon kaç seansta istenmeyen tüyleri yok eder?

İlk uygulama yapıldıktan 2 hafta sonra bölgedeki anajen seviyedeki tüm kıllar dökülecek ya da çekildiğinde ele gelecektir. Normal bir kişinin tüm kıllarının anajen seviyeye gelmesi 8 ay gibi bir zaman alacağından tüm epilasyon sistemlerinde minimum 8 ay (8 seans) uygulama yapılması önerilmektedir. Pronail | JOJO MAY salonlarında kesin sonuçlu epilasyon paketleri 9 seanstan oluşmaktadır.

Hyper Pulse Buz Epilasyon iz bırakır mı?

Hyper Pulse, tüm epilasyon sistemleri arasında yanık riski en az olanıdır. Çok hassas ciltlerde uygulama sonrası hafif kızarıklık gözükebilir ama kalıcı iz karşılaştığımız yan etkileri arasında bulunmamaktadır.

Hyper Pulse Buz Epilasyon hangi bölgelere uygulanabilir?

Hyper Pulse, göz üzerinde, burun ve kulak kıllarında uygulanmamalıdır. Ayrıca açık yara, siyah ben ve dövmeler üzerinde de epilasyon yapılmamaktadır.

Hyper Pulse Buz Epilasyon seans aralıkları kaç gün olmalıdır?

Hyper Pulse ilk seanslar ayda bir yapılmakta olup daha sonra kıl uzama hızına bağlı olarak uzman görüşüne göre diğer seanslar belirlenmektedir.

Hyper Pulse Buz Epilasyon uygulamasından sonra nelere dikkat edilmelidir?

Tedaviden bir hafta önce ve bir hafta sonra: güneşlenmek, solaryuma girmek, spor yapmak, sauna ve havuza girmek önerilmemektedir. Tedavi bölgesinde aşırı duyarlılığı önlemek için, tedaviden 1 ila 2 gün önce bölgeyi tıraş etmek tavsiye edilir. Tedaviyle paralel diğer tüy dökücü maddeler kullanılmamalıdır.

Hyper Pulse Buz Epilasyon hangi cilt tonlarına uygulanır?

Hyper Pulse, uygun kartuş seçilerek tüm cilt tonları üzerinde uygulama yapmayı mümkün kılmaktadır.

Hyper Pulse Buz Epilasyon hangi renk kıllar üzerinde uygulanır?

Hyper Pulse beyaz dışındaki tüm renklerdeki kıllar üzerinde uygulanmaktadır.

Hyper Pulse Buz Epilasyon kimler üzerinde uygulanmaz?

 • Retinol veya aktif asit gibi maddeler kullanan kişilerde
 • Hamile veya emziren kadınlarda
 • Aktif deri hastalığı olan kişilerde
 • Kanser hastalarında
 • Tedavi edilmemiş bir durumda belirli bir tiroid problemi olan kişilerde
 • Aspirin, keratinyum, varfarin ve günde 100 mg’dan daha fazla kan inceltici kullanıldığı bilinen kişilerde epilasyon uygulanmaz

Hyper Pulse Buz Epilasyon uygulanan bölgede tekrar kıl çıkar mı?

Hyper Pulse uygulanan bölgedeki tüm kılların köklerini yok etmekte ve %90 oranında tekrar çıkmamalarını sağlamaktadır. Fakat insan ömrü devam ettiği sürece hormanal, çevresel ve diğer sebeplere bağlı olarak kılların 3-5 sene sonra tekrar oluşma durumu söz konusu olabilir. Hiçbir epilasyon %100 sonuçlu değildir.

Hyper Pulse Buz Epilasyon’un yan etkileri nelerdir?

Hyper Pulse’un hassas ciltlerde hafif kızarıklık ve karıncalanma hissi dışında görülen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Hyper Pulse Buz Epilasyon yaz aylarında uygulanabilir mi?

Hyper Pulse tüm aylarda uygulanabilmektedir, sadece uygulama öncesi ve sonrası 1 hafta güneşe çıkmamak gerekmektedir.

Hyper Pulse Buz Epilasyon cihazını salonumda kullanmak için ne yapmalıyım?

Çağdaş Group Kozmetik, Hyper Pulse’un Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. Cihazı satın almak veya ekonomik fiyatlarla kiralamak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Cilt Gençleştirme, Ameliyatsız 3D Yüz Şekillendirme

ALT / Magic Touch teknolojisini kullanarak "cildin gençleştirilmesi" olarak adlandırılan yüz cildinin gençleştirilmesi. Bu tedavi "cilt gerdirme" tedavisi ile bütünleşir, bu tedaviler kozmetik dünyasında bir atılımdır.

Cilt gençleştirme ifadesinin anlamı cildin epidermal katmanlarının yenilenmesi ve böylece cildin daha pürüzsüz hale getirilerek kırışıklıkların azalması ve ortadan kaldırılmasıdır.

Ciltteki büyümüş gözeneklerin iyileştirilmesinin yanı sıra, pigmentasyon, koyu lekeler ve yüz bölgesindeki belirgin kan damarlarının aydınlatılması da söz konusudur.

ALT / Magic Touch'ın ışığı fototermik cilt ısıtması sağlar (seçici termolizler), hücre proteinleri doğal yapının bozulmasına neden olur (proteinin yapısını değiştirdiği ve böylece yenilenme işleminin oluşturulduğu süreç). Isıtma, kolajen liflerinin yenilenme ve yeniden yapılandırılması için uyarır. Dolan ve görünmez hale gelen kırışıklıklar, yüz derisinin, boynunun, boyun çizgisinin ve gözlerin etrafında cerrahi müdahele veya enjeksiyon yapılmaksızın gerilme sağlar.

ALT / Magic Touch cilt gençleştirme tedavileri, yüksek başarı yüzdelerine sahiptir, invaziv değildir ve risk veya rahatsızlık oluşturmaz. Her 6 ayda bir, 10-6 seanslık bir tedavi serisi ve bakım terapisi yapılması önerilir.

Daha ilk seanstan sonuç alınmaya başlanır.

Seansın sonunda cilt daha pürüzsüz, parlak ve çok daha genç görünecektir.

Tedavi kadınlar, erkekler ve tüm cilt tipleri için uygundur ve göz çevresi, boyun, dekolte bölgesi gibi bölgeleri ayrı ayrı tedavi etmek mümkündür.

Yaşlanma karşıtı tedavilerin bir parçası olarak, ilk kırışıklardan kurtulma ve yeni kırışıklıkların oluşmasını önleme ile cildi zamanla daha genç kılma özelliği vardır.

Daha uzun süreli bir sonuç elde edilmesini sağlayacak kozmetik ürünlerin kullanılması önerilir.  Üretici talimatları ve cihazın çalışma protokolüne uygun olarak evde uygulanacak doğru tedavi ile alınan sonuçlar en üst seviyeye çıkacaktır!

- VASKÜLER TEDAVİ

Kuperoz cilt, kırmızımsı bir görüntü oluşturan genişlemiş kılcal damarların ortaya çıkmasıyla gerçekleşen olağan bir dermatolojik problemdir. Hamilelik, doğum, stres, kan basıncı ve kardiyovasküler hastalıklar gibi hormonel, zihinsel ve sağlık ile ilgili unsurları da vardır. Bunlardan bazıları kılcal damarların ortaya çıkmasına tolerans gösterebilir, fakat konu ince, hassas ve narin ciltlere gelince sonuçlar görülür hale gelir ve tıbbi müdahale gerektirir.

HYBRİD TEKNOLOJİSİNİ kullanarak kılcal damarları tedavi etmek ışık huzmesi kılcal damarlardaki pigmentleri domine eder, bu pigmentler kılcal damarlardaki hemoglobin bileşenleridir. Işık huzmesi ile temas haline gelindiğinde hemoglobin ısınır ve pıhtılaşır, kılcal damarlardaki akış durur ve bir absorpsiyon prosesine girip kaybolurlar.

HYBRİD TEKNOLOJİSİNİ kullanıp damar tedavisi gerçekleştirmek güvenlidir ve risk, acı, herhangi bir yan etki içermez ya da aşırı kızarıklığa sebep olmaz. Aynı zamanda, cildi rahatlatan ve cildin hipersensitivitesini önlemek için epidermis ve dermis katmanını kalınlaştıran ürünlerin kullanılması tavsiye edilir.

-PİGMENTASYON ONARIMI:

Ciltte sonradan oluşan güneş ve diğer faktörlere bağlı lekeler Hyper Pulse A.L.T. teknolojisi ( Gelişmiş Işık Teknolojisi) ile çözüme kavuşturuluyor. Cildin en alt katmanlarına nüfuz eden ışık teknolojisi ile Hyper Pulse melanin hücrelerinin fazla aktivasyonunu durdurarak ten renginizin eşitlenmesini sağlar. Melanin hasarına ve kaybolmasına ilaveten oluşan kolajen üretiminin oluşmasını başlatarak hücre yenilenmesini sağlar.

-AKNE ONARIM:

Hyper Pulse A.L.T. teknolojisi ( Gelişmiş Işık Teknolojisi) sayesinde akne lezyonlarının tedavi edilmesinde ve önlenmesinde tek yardımcınız olmaya aday. Epidermis katmanına kadar nüfus eden ışık hüzmeleri, kistik akne sorunlarına 9 seansta son vererek müşterilerinizin salonunuza olan sadakatini kazanmanız için son teknoloji güzellik ünitesidir. Yağlı cilt ve beraberinde gelen iltahapları etkili bir şekilde tedavi etmek için Hyper Pulse tek tercih!

-TIRNAK MANTARI:

Genellikle dermatofitler, maya ve küf sebebiyle oluşan Mantar hastalığında Hyper Pulse Işık atım yoğunluğuyla hasar görmüş dokuyu sağlıklı dokulara zarar vermeden yok eder. Tedavi hiç bir risk taşımaz tüm doktorlara, podologlara, el ayak sağlığı hizmeti veren salonlara şiddetle tavsiye edilir. Tüm hasta gruplarına uygulanabilir, verdiği düşük seviyede rahatsızlıkla kesin çözüm sağlar.