Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Sono Effect Selülit Onarımı

Yıllardır tıpta kullanılan ultrasound selülitlerde mucizeler yaratıyor. 40 dakikalık seans sonrası gözle görülür şekilde selülitlerinizden kurtulmanız mümkün. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 12’dir.

Selülit tedavisi yapıyor musunuz?

Cevap: Evet salonlarımızda selülit onarımları yapılmaktadır. Selülit onarımı için IONTO Sono Effect cihazımızı kullanmaktayız.

Sono Effect Selülit Tedavisi nasıl yapılır?

Cevap: Sono Effect cildin en derin katmanlarını ses dalgaları ile iyileştiren gelişmiş bir teknolojidir. Uzmanlarımız özel frekanstaki bu ses dalgaları ile selülitli bölgeye 40dk lık ağrısız acısız uygulama yapmaktadır. Uygulama sonucunda hem pürüzsüz hem de sıkılaşmış bir cilde kavuşursunuz.

Sono Effect Selülit Tedavisi kaç seanstır?

Cevap: Sono Effect Selülit onarımı 12 seanstır. Fakat ilk seansta dahi cildinizde gözle görülür pürüzsüzlük ve sıkılaşma sağlanır.

Selülit tedavisi yaptırdıktan sonra selülitler tamamen gider mi?

Cevap: Uygulama sonrasında selülitlerin büyük çoğunluğu gidecek ve pürüzsüz hatta incelmiş bir cilde sahip olacaksınız. Fakat giden bu selülitlerin geri gelmemesi için dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır. Düşük kalorili besinlerle beslenerek ve aşırı kilo almayarak. Aşırı kilo selülite çok daha uygun zemin hazırlar. Spor yapılarak, örneğin; jogging, bisiklet, yüzme, jimnastik…Ayrıca vitamin ve mineral alarak. A ve E vitaminleri deriyi düzgünleştirir, magnezyum metabolizmayı harekete geçirir, fosfor ve silisyum dokuları kuvvetlendirir.