Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Biz Kimiz

ÇAĞDAŞ GROUP KOZMETİK

Uluslararası alanda sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden inovasyonu ve araştırmayı şirketinin en güçlü sermayesi olarak gören ÇAĞDAŞ GROUP KOZMETİK, Amerika, Fransa ve Almanya’nın el & ayak ve cilt bakımında lider 20 farklı markasının Türkiye Exclusive distribütörlüğünü ve üretimini gerçekleştirmektedir.

 

DEĞERLERİMİZ:

İletişim kanallarının açık olduğu, insanların risk almaktan, fikirlerini ve inandıkları gerçekleri söylemekten çekinmedikleri bir ortamda yaşamak ve çalışmak demektir.

İnsanların doğru olanı yapacaklarına inanırsanız ve onlar da yaptıkları isin ardındaki düşünce ve nedenleri anlıyorlarsa sizi hayal kırıklığına uğratmayacaklardır.

Performans, Mükemmeliyetçilik, Inovasyon ve Yaratıcılık Çağdaş Group Kozmetik olarak önde gelen değerlerimiz arasındadır.

 

ÇAĞDAŞ GROUP KOZMETİK DAĞITIM GÜCÜ;

Profesyonel el & ayak ve cilt bakım ürünlerinde lider üretici konumunda olan firma, Migros gibi güçlü perakende kollarına ,1200 profesyonel güzellik/kuaför salonuna, Estetik kliniğine, 40 farklı Corner’a , spa merkezleri, otel ve hastanelere ürün ve hizmet dağıtımı yapmaktadır;

 

ÇAĞDAŞ GROUP KOZMETİK İŞ GÜVENCELİ MESLEK EĞİTİMLERİ;

  • Uzmanlarımız, Amerika, Almanya ve Fransa ile eş zamanlı yürütülen eğitim programlarının uygulandığı ÇAĞDAŞ GROUP KOZMETİK Eğitim Merkezi’nde, uluslararası alanda uygulanan en yeni teknikler ile yetiştirilmektedir. Gerekli sınavları geçerek sertifikaya hak kazanan öğrenciler, güzellik salonlarında ve kliniklerde çalışmaya başlamaktadır.

 

  • Bu mesleği edinmek isteyen gençlere kapılarını sorgusuzca açan ÇAĞDAŞ GROUP KOZMETİK ailesi; her yıl 250 gencimize mesleki eğitim ve iş imkanı sağlamaktadır. 18-30 yaş arasında mesleki eğitim ve iş olanağı için ÇAĞDAŞ GROUP KOZMETİK’e başvuru yapan gençler, cinsiyet ayrımı yapılmaksızın 2 aylık ücretsiz kurslarımıza katılarak; parlak bir kariyere başlangıç yapmaktadır. ‘’cagdasgroups.com’’ adreslerinden başvurular online olarak yapılabilmektedir.

 

  • ÇAĞDAŞ GROUP KOZMETİK , İstanbul Valiliği ve Milli Eğitim Bakanlığı ile gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile Çocuk Esirgeme Kurumlarından 800’e yakın gencimize is olanağı tanıyan mesleki eğitim projeleri ile gurur duymaktadır.