Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Suda Vac-S Standart

Uzun, kesintisiz çalışma için bakım gerektirmeyen ekstraksiyonteknolojisi ile SUDA vac S.

Daha düşük çalışma sıcaklığı, belirgin ısı birikimi olmadan cihazla sorunsuz çalışmanızı sağlar.

Keyifli bir çalışma için en az indirilmiş cihaz gürültüsü ile SUDA vac S.

SESSİZ DEVRİM

Piyasadaki en sessiz ürün!

49Db ses şiddetiyle Suda'nın sessiz hava teknolojisi ile yarattığı devrim niteliğindeki üründür.

Kullanım Alanları:

Tırnakların, nasırlı dokuların ve tüm alanların ayak bakımı veya manikür esnasında tıraşlanması şeklinde kullanılır.

PEDOSPRAY NT 40

Sulu Sistem Podoloji Cihazı

Cihaz imalatı ve moden teknik konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile çağdaş ayak bakımının yeni bilgilerini bütünleştiren bir ayak bakım sistemidir. PEDOSPRAY NT 40’ın 135 mm ölçülerine getirilen el freze ucu cihazı; 123 gr ağırlığına düşürülerek daha kısa ve hafif olmz özelliğine sahiptir.

 

PEDO SPRINT ECO

Kuru Vakumlu Sistem Podoloji Cihazı

Güçlü emme özelliği en fazla 60 desibellik gürültüsü ile rahat ve hijyenik bir çalışma sunar. Sistem kendini böylece alt devir aralığında özellikle yüksek bir çekiş gücü ile kanıtlamaktadır. Tırnakların, nasırlı dokuların ve tüm alanların ayak bakımı veya manikür esnasında tıraşlanması şeklinde kullanılır.

Etkileyici Çeşitlilik, Üstün Fiyat ve Performans Dengesi

SÜDA frezelerin avantajı yalnızca fevkalade kalitesinde değil, aynı zamanda üstün fiyat/performans dengesinde yatmaktadır. Sunulan çeşitlilik de etkileyicidir.

Şimdiye kadarki freze gamının en bilinen, tercih edilen ürünlerinin ve standart şekillerinin yanı sıra artık daha fazla uygulama konforu için bazı yeni şekiller ve malzemeler de bulabilirsiniz.

Önemli avantajlarından bir tanesi de size tıbbi ürünlerin ilk kullanıcısı olduğunuzu garanti eden profesyonel folyo ambalajlardır. Sonradan siparişler için ürün numaraları, azami devir hızı ve işleme için optimal devir hızı gibi önemli bilgiler, ambalajların etiketlerinde belirtilmiştir.

Eşsiz Kullanım Kolaylığı, Çeşitlilik, Fiyat ve Performans

Üstün yenilik günlük çalışmada fevkalade bir kolaylık ile sunuyor.

Problemli ayaklarda çalışmayı kolaylaştıracak olan uçlar sayesinde yaralanmasız çalışmaya yönelik birçok ekipman serisini Çağdaş Group olarak hizmetinize sunuyoruz.

Ayak Bakımı Makas Seti, El Bakımı Makas Seti, Tırnak Kesim Makas Seti, Deri Kesim Makas Seti, Diyabet Makas Seti ve daha fazlası...